Milliy merosga mening hissam aksiyasi doirasida faol ishtirok etgan aholi vakillari muzey tomonidan taqdirlanmoqda!

avgust

avg 21 2023

Milliy merosga mening hissam aksiyasi doirasida faol ishtirok etgan aholi vakillari muzey tomonidan taqdirlanmoqda.

Joriy yilning 21 avgust kuni Farg'ona viloyati Toshloq tumanida istiqomat qiluvchi fuqaro tomonidan Farg'ona viloyati tarixi va madaniyati davlat muzeyi fondiga 3 dona tarixiy ahamiyatga ega eksponatlar topshirildi. Mazkur fuqaro muzey ma'muriyat tomonidan esdalik sovg'asi bilan taqdirlandi.

Aksiyada Siz ham ishtirok eting hamda tarixiy-madaniy merosimizni asrab avaylashga o'z hissangizni qo'shing!